Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Demi Lovato
Admin
Demi Lovato


Broj poruka : 268
Datum upisa : 11.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa Demi Lovato

Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku Empty
PočaljiNaslov: Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku   Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku EmptySub Avg 22, 2009 5:35 pm

Miley Cyrus, 16-godišnju teen zvijezdu, toliko su razljutili medijski napisi o njezinu ljubavnom životu da je odlučila to demantirati na Twitteru
Cyrus je ranije ove godine prekinula vezu s modelom za donje rublje, zgođušnim Justinom Gastonom, no mediji joj otad ne daju mira te je stalno dovode u vezu s nekim novim dečkom.

Nedavno je tako procurio trač da se Miley viđa sa zvijezdom filmskog hita 'Step Up 2: The Streets' Adamom G. Sevanijem (Moose) te s neimenovanim muškarcem u Georgiji za vrijeme snimanje njezina novog filma 'The Last Song'.

No Miley su ta medijska zabadanja u privatni život toliko razljutila da je na Twitteru objavila poruku: 'Nemam dečka u Georgiji. Prestanite pisati o takvim stvarima. To već umara!'

Inače, na nedavnoj dodjeli Teen Choice Awards Miley je odnijela čak šest nagrada, a kako se i očekivalo, film Sumrak je trijumfirao s 11 nagrada. Jonas Brothers, domaćini svečane ceremonije, osvojili su pet nagrada TCA u obliku daske za surfanje.
Nazad na vrh Ići dole
-Miley_RBD-

-Miley_RBD-


Broj poruka : 40
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 27

Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku   Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku EmptyPet Sep 04, 2009 10:11 pm

i ja bi bila ljuta da sam na njenom mestu...
Nazad na vrh Ići dole
 
Miley ljuta zbog tračeva o novom dečku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 'Nije mi teško prići dečku koji mi se sviđa'
» Miley sa Nickom =ponovo=
» Miley Cyrus probušila nos
» Kakav su vam par Miley i Nick
» Miley i Zac zajedno na filmu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~MiLeY CyRuS~*~ :: ~Novosti~-
Skoči na: